KLEKOT - Nasze realizacje:

Atutem naszej firmy jest fachowość, solidność oraz terminowość. Jest to zasługą naszej kadry pracowniczej, wyspecjalizowanych fachowców oraz zaplecza transportowego w postaci nowoczesnych maszyn brukarskich oraz zaplecza materiałowego. Firma nasza posiada duże własne zaplecze maszyn do robót ziemnych jak i wywrotek. Pozwala nam to szybko i profesjonalnie wykonywać polecane nam zlecenia. Poniżej przedstawiamy relacje z naszych wykonanych zleceń, które zlecone zostały przez firmy jak i przez osoby prywatne.

Ostatnio Wykonane

Usługi brukarskie
INWESTYCJA - Remont ulicy Gdańskiej w Czaplinku INWESTOR - Gmina Czaplinek 78-550 Czaplinek ul. Rynek 6 GENERALNY WYKONAWCA - Zakład Budowlano-Transportowy Janusz Klekot z siedzibą w Wałczu przy ul. Towarowa 3 Zakres prac: Parametry drogi Roboty...
Usługi koparko-ładowarką
Inwestycja - Budowa restauracji McDonald's w miejscowości Wałcz Wynajmujący - "TEL - BRUK" Częstochowa Najemca - Firma Klekot Roboty ziemne Roboty towarzyszace W zakres robót wchodzą: Roboty ziemne: Wykonanie koryta pod warstwy konstrukcyjne...
Usługi brukarskie
INWESTYCJA - Przebudowa ulicy Żabiej w Wałczu INWESTOR - Gmina Miejska w Wałczu GENERALNY WYKONAWCA - Zakład Budowlano-Transportowy Janusz Klekot z siedzibą w Wałczu przy ul. Towarowa 3 W zakres robót wchodzą: Roboty ziemne: Wykonanie koryta pod...
Usługi brukarskie
Inwestycja: Przebudowa ul. Słonecznej w Wałczu Inwestor: Gmina Miejska Wałcz ul. Plac Wolności 1, 78-600 Wałcz Generalny Wykonawca: Zakład Budowlano-Transportowy Janusz Klekot z siedzibą w Wałczu przy ul. Towarowa 3 Zakład Budowlano-Transportowy...

Więcej Naszych Realizacji

Usługi brukarskie

Usługi brukarskie

Firma KLEKOT wykonuje kompleksowe usługi brukarskie w których skład wchodzą np. układnie chodników i innych nawierzchni z kostki brukowej. Wykonywanie parkingów, podjazdów, ścieżek i alejek dookoła domu. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie z pomocą doświadczonej kadry brukarskiej. Do każdego zadanie podchodzimy z zaangażowaniem i profesjonalizmem.

Usługi koparko-ładowarką

Usługi koparko-ładowarką

Świadczymy usługi koparko – ładowarką wraz z obsługą operatorską. Dysponujemy sprzętem niezbędnym do robót budowlanych i ziemnych.

Nasze usługi świadczymy dla firm jak i dla klientów indywidualnych na terenie Wałcza, Piły, Tuczna, Mirosławca, Jastrowia i okolic. W sytuacji gdy usługa ma być świadczona na okres dłuższy niż 1 tydzień świadczymy wynajem na terenie całego kraju.

Wykopy oraz roboty ziemne

Wykopy oraz roboty ziemne

Firma KLEKOT specjalizuje się w wielu dziedzinach jedną z nich są szeroko pojęte roboty ziemne. Wykonujemy wykopy pod przyłącza, fundamenty, hale magazynowe czy produkcyjne a także wykopy pod sieci wodociągowe, kanalizacyjne, elektryczne i telekomunikacyjne. Zajmujemy się również korytowaniem terenu pod parkingi i chodniki. Oferujemy także niwelację terenu, wymianę gruntu a także utwardzanie nawierzchni.

Odśnieżanie

Odśnieżanie

Zimą świadczymy usługi w zakresie odśnieżania, które jest sezonową pozycją w naszej ofercie, niemiej jednak podchodzimy do tego zadania z takim samym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Zajmujemy się odśnieżaniem dróg, chodników, parkingów, hal a także terenów osiedlowych.

Rozbiórki i wyburzenia

Sprzęt którym dysponuje firma KLEKOT sprawdzi się do wielu zadań. Jednym z nich są również rozbiórki i wyburzenia. Zajmujemy się rozbiórką wszelkiego rodzaju obiektów budowlanych a także wywozem i utylizacją gruzu, ponadto dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu w tej dziedzinie jesteśmy w stanie zająć się rozbiórką konstrukcji stalowych.